home-1-slide-1-graphic-7d.png
home-1-slide-1-graphic-7c.png
home-1-slide-1-graphic-7b.png
home-1-slide-1-graphic-7a.png
ALINĖ LEIČIAI
Senamiesčio širdyje esantis šeimyninis restoranas kviečia pasimėgauti autentiškais patiekalais ir gėrimais
navigate-arrows-pointing-to-down.png
leiciaiflag.png
leiciait.png
dienos pietūs
Kiekvieną darbo dieną siūlome atvykti paskanauti šviežių dienos pietų
navigate-arrows-pointing-to-down.png
leiciaiflag.png

ALINĖ LEIČIAI

Tai šeimyninis alaus restoranas, įsikūręs pačioje senamiesčio širdyje, netoli rotušės aikštės. Alinė "Leičiai" puiki susibūrimo vieta tiek vietiniams, tiek atvykusiems iš svetur. Jaukiose restorano salėse galėsite pasimėgauti tikrais, šiuolaikiškai pagamintais lietuviškais patiekalais ir paskanauti įvairiausių lietuviškų gėrimų. Restorano pavadinimas "Leičiai"(leythe) atėjęs iš viduramžių Lietuvos. Tai XIV - XVI a. kariai - raiteliai, tad ir jaukus restorano interjeras dvelkia viduramžiais primindamas šlovingas lietuvių karių pergales nuo Žalgirio mūšio.

LEIČIŲ VIRTUVĖ

Restorano patiekalai ruošiami pagal vietinias tradicijas, pasitelkus senuosius autentiškus lietuvių receptus, naudojant tik vietinius/sezoninius produktus, kurie perkami tiesiai iš Lietuvos ūkininkų ir smulkiųjų maisto gamintojų. Jums užsisakius, gali šiek tiek užtrukti, kol maistas atsidurs ant Jūsų stalo, kadangi viskas yra gaminama šviežiai ir dėl to Jūs visuomet galėsite mėgautis šviežiais ir kvapniais patiekalais.

LEIČIŲ GĖRIMAI

Be gardžių autentiškų patiekalų restorano svečiai gali paragauti apie 10 skirtingų rūšių mažųjų Lietuvos aludarių virto alaus, įskaitant ir paties Šeimininko verdamo 4 rūšių "Leičių" alaus. Taip pat čia rasite be ne didžiausią lietuviškų vynų kolekciją, bei kitų autentiškų lietuviškų gėrimų pasirinkimą.

Leičių galerija

Lithuanian